Tomasz Noculak
,,PREDICT,,
Diagnostyka Maszyn i Urządzeń

Laserowe osiowanie

Ekspresowe osiowanie za pomocą Fixturlaser

ELOS Fixturlaser jest wiodącym na rynku producentem laserowych systemów osiowania maszyn. Firma projektuje, produkuje i wprowadza na rynek zaawansowane, urządzenia pomiarowe służące do osiowania i ustawiania maszyn wirnikowych. Systemy Fixturlaser są przyjazne dla użytkownika, osiowanie odbywa się za pomocą intuicyjnych ikon ograniczających do minimum liczbę niezbędnych operacji co znacznie skraca wykonanie pełnego procesu osiowania.

Produkty

Fixturlaser GO Basic

Podstawowy produkt Fixturlaser GO Basic oferuje zaawansowaną technologię wśród urządzeń do laserowego osiowania maszyn oraz posiada szereg funkcji pozwalających na przyjazne użytkowanie. Fixturlaser GO Basic czerpie z innowacyjności i wyjątkowości innych zaawansowanych produktów Fixturlaser i pozwala użytkownikowi na wykonanie osiowania maszyny w sposób prosty, łatwy i bezproblemowy.

osiowanie laserowe
fixtur osiowanie

Fixturlaser EVO

Najnowszy produkt Fixturlaser EVO to kompaktowa jednostka sterująca z 5-calowym kolorowym ekranem dotykowym oraz wbudowanym modułem komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. 30 mm bezprzewodowe głowice pomiarowe dzięki zaawansowanej technologii cyfrowej CCD zapewniają najwyższą dokładność i powtarzalność wyników pomiarów. Fixturlaser EVO to urządzenie posiadające szereg zaawansowanych funkcji osiowania wałów w tym funkcję Feetlock umożliwiającą blokowanie podparć niemożliwych do przesunięcia w trakcie procesu osiowania.

Fixturlaser NXA Pro

System Fixturlaser NXA Pro ma za zadanie umożliwić użytownikowi szybkie i łatwe wykonywanie operacji, a także zapewnić dostęp do zaawansowanych funkcji i możliwości, takich jak OmniView, czy VertiZontal Moves, oraz do najprawdopodobniej najlepszego na świecie systemu zarządzania energią.

osiowanie laserowe
laserowe osiowanie

Fixturlaser PAT najlepsze rozwiązanie w zakresie współosiowości przekładni pasowej

Dzięki Fixturlaser PAT nigdy nie najdą Cię wątpliwości odnośnie prawidłowego ustawienia współosiowości napędu pasowego. Wykorzystując rowek jako punkt odniesienia, uzyskasz precyzyjne ustawienie współosiowości, przez co zmniejszy się zużycie paska napędowego, spadnie awaryjność łożysk i obniżeniu ulegną wibracje.

Podkładki do osiowania

Obowiązkowe wyposażenie każdego laserowego systemu do osiowania zapewniające szybkie i precyzyjne poziomowanie podzespołów. Szeroka oferta podkładek ze stali nierdzewnej w różnych rozmiarach i grubościach dostępnych w opakowaniach oraz zestawach walizkowych.

laserowe osiowanie
Formularz kontaktowy
Zamknij menu