Tomasz Noculak
,,PREDICT,,
Diagnostyka Maszyn i Urządzeń

Laserowe osiowanie Fixturlaser

Ekspresowe osiowanie za pomocą Fixturlaser

ELOS Fixturlaser jest wiodącym na rynku producentem laserowych systemów osiowania maszyn. Firma projektuje, produkuje i wprowadza na rynek zaawansowane, urządzenia pomiarowe służące do osiowania i ustawiania maszyn wirnikowych. Systemy Fixturlaser są przyjazne dla użytkownika, osiowanie odbywa się za pomocą intuicyjnych ikon ograniczających do minimum liczbę niezbędnych operacji co znacznie skraca wykonanie pełnego procesu osiowania.

Produkty

Fixturlaser ECO

Podstawowy produkt Fixturlaser ECO oferuje zaawansowaną technologię wśród urządzeń do laserowego osiowania maszyn oraz posiada szereg funkcji pozwalających na przyjazne użytkowanie. Fixturlaser GO Basic czerpie z innowacyjności i wyjątkowości innych zaawansowanych produktów Fixturlaser i pozwala użytkownikowi na wykonanie osiowania maszyny w sposób prosty, łatwy i bezproblemowy.

fixturlaser eco
fixtur osiowanie

Fixturlaser EVO

Najnowszy produkt Fixturlaser EVO to kompaktowa jednostka sterująca z 5-calowym kolorowym ekranem dotykowym oraz wbudowanym modułem komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. 30 mm bezprzewodowe głowice pomiarowe dzięki zaawansowanej technologii cyfrowej CCD zapewniają najwyższą dokładność i powtarzalność wyników pomiarów. Fixturlaser EVO to urządzenie posiadające szereg zaawansowanych funkcji osiowania wałów w tym funkcję Feetlock umożliwiającą blokowanie podparć niemożliwych do przesunięcia w trakcie procesu osiowania.

Fixturlaser PAT II

Fixturlaser PAT II to najlepsze rozwiązanie w zakresie współliniowości  przekładni pasowej.

Dzięki Fixturlaser PAT II nigdy nie najdą Cię wątpliwości odnośnie prawidłowego ustawienia napędu pasowego. Wykorzystując rowek jako punkt odniesienia, uzyskasz precyzyjne ustawienie współliniowości, przez co zmniejszy się zużycie paska napędowego, spadnie awaryjność łożysk i obniżeniu ulegną wibracje.

fixturlaser pat2

Podkładki do osiowania

Obowiązkowe wyposażenie każdego laserowego systemu do osiowania zapewniające szybkie i precyzyjne poziomowanie podzespołów. Szeroka oferta podkładek ze stali nierdzewnej w różnych rozmiarach i grubościach dostępnych w opakowaniach oraz zestawach walizkowych.

laserowe osiowanie
Formularz kontaktowy
Zamknij menu